امروزه توجه بیشتر والدین به رشد و شکوفایی کودکان و نوجوانانشان و ایجاد بستری برای پیدا کردن سمت وسوی استعدادهای عزیزانشان است و همچنین افزایش روز افزون و همه گیر بازی های رایانه ای که از نظر علمی اثبات شده، نه تنها به شکوفایی استعداد های کودکان هیچ کمکی نمی کند، بلکه در طولانی مدت موجب پرخاشگری، کاهش توانایی بینایی و بدور افتادن از روابط اجتماعی می شود. بدون شک بازی یکی از مؤثرترین و بهترین راههای برقراری ارتباط و نفوذ در دنیای کودکانه است که نیاز به اسباب و لوازم خاص خود دارد.

اهمیت بازی کردن برای کودکان، مانند اهمیت کارکردن برای بزرگسالان است. تجربه ها و آموزه هایی را که کودک از بازی کردن به دست می آورد، درآینده برای کار کردن استفاده می کند. در حقیقت تفاوت زیادی بین کار کردن و بازی کردن نیست. بازی خوب مانند کار خوب و بازی بد مانند کار بد است. بازی خوب باعث شادمانی کودک می شود و این شادمانی خلاقیت را در او بر می انگیزد و احساس لذت از زیبایی و موفقیت را در او به وجود می آورد.

بازی شغل و حرفه کودکان است. آن ها در بازی تخیل می کنند، مشاهدات خود را تجربه می کنند و یاد می گیرند و یادگیری لازمه و معیار سنجش رشد است. امروزه برای کمک به رشد کودکان محصولاتی براساس توانایی های فیزیکی و ذهنی در مراحل مختلف سنی طراحی و ساخته می شوند که انتخاب مناسب آن ها نیاز به آگاهی در این زمینه دارد.

تحقیقات نشان داده است، کودکان در طول بازی نحوه برنامه ریزی و حل مشکلات را فرا می گیرند. بازی، باعث تقویت مهارت های زبانی و ارتباطی و همین طور استفاده از نیروی تخیل و خلاقیت آنان می شود. کودکان بازیگوش بانشاط تر از سایر کودکان هستند و حس انطباق و همکاری آنها هم قوی تر از سایر کودکان است.

اسباب‌ بازی می‌بایست علاوه بر سرگرم کردن و نشاط بخشیدن به کودک و نوجوان، ذهنشان را هم درگیر کند تا سرگرمی موجب رشد خلاقیت، تفکر و هوش آن‌ها شود.

فروشگاه کودک پویا

لذت خرید آنلاین را با ما تجربه کنید

کودک پویا فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد، که با هدف اصلی ارائه بهترین خدمات آنلاین و فروش گروه‏‏‌های مختلف از انواع اسباب بازی، فکری و آموزشی، سرگرمی،کمک آموزشی و کتاب متناسب با سن و روحیات کودکان، نوجوانان و بزرگسالان آغاز به کار نموده است.

آرمان و فلسفه وجودی فروشگاه کودک پویا رضایت مشتری عزیز و فراهم کردن لحظات خوش و شاد برای کودکان و نوجوانان دلبند شماست . ما در مجموعه کودک پویا تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا به صورت تخصصی به عرضه هدفمند کالاهای استاندارد برای کودکان،نوجوانان، بزرگسالان بپردازیم و بهترین کالاها را به شما معرفی کنیم که با تشریح تخصصی هر کالا و اهداف پرورشی آن مقداری از دغدغه های والدین را برطرف کنیم،و اینکه هرکدام از اقشار جامعه و با هر سطح از درآمد بتواند برای فرزند خود مناسب‌ترین و بهترین نوع و کیفیت ، اسباب‌ بازی فکری و کمک آموزشی مورد نیاز را با کمترین هزینه تهیه کنند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمامی اسباب بازی های سایت از نظر کیفیت توسط کارشناسان کودک پویا بررسی شده و دارای استانداردهای لازم می باشند.

درمجموعه کودک پویا بازی های فکری عالی ارائه می شوند به این دلیل که ما معتقدیم برای جدا کردن فرزندان و حتی خودمون از ابزار های دیجیتال، موبایل ها و تبلت ها، باید جایگزین مناسبی در نظر بگیریم.ارائه بازی های فکری مربوط به بزرگسالان در جهت کمتر شدن استفاده روزانه از دستگاه های دیجیتالی و رایانه و ارتقاء سطح فکری و حافظه ای افراد نقش موثری ایفا میکند ، و سعی ما بر این است که خدماتی کاملا بی عیب و مبتنی بر اعتماد متقابل ارائه دهیم .

علاوه بر این ، قیمت مناسب، تنوع محصولات، ارسال کالا در کمترین زمان، طرح های متنوع فروش، شرایط تسویه مناسب و … از جمله مزایایی هستند که توان رقابتی بالایی برای این مجموعه به وجود آورده اند.

– خوشبختانه اسباب بازیهای ایرانی بدون شک از لحاظ کیفیت ، قیمت و بسته بندی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

– لذا حمایت از صنعت اسباب بازی حرکتیست جهادگونه در راستای شکوفایی صنعت کشور

فروشگاه کودک پویا

پاسخگویی، راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب اسباب بازی، بسته بندی مناسب ، ارسال سریع و پیگیری تا حصول نتیجه ، تجربه ای متفاوت از یک خرید مطمئن و آسان برای شما رقم خواهد زد.

بازی سهم مهمی از زندگی هر فرد در جمع عزیزان و دوستان را در بر می گیرد، از این روست که عرضه بهترین های دنیای بازی را گامی بلند در راستای تحقق اهداف خود مبنی بر فراهم آوردن اوقاتی شاد و خاطره انگیز برای شما و عزیزانتان می دانیم. کاربران و مشتریان فروشگاه کودک پویا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت کودک پویا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری کودک پویا است.

دیدگاه تیم کودک پویا بر تعامل و همکاری دو جانبه بین مشتری و فروشگاه مبتنی است.پس لطفا ما راکه در ابتدای کار هستیم تنها نگذارید. صمیمانه از نظرات و پیشنهادات ایده های سازنده شما در راه بهبود ارائه خدمات رسانی استقبال نموده ایم و امیدواریم ما را از پیشنهادات خود برخوردار نمائید،امید است که در این راه از کمک و همیاری شمادوست عزیز برخوردار باشیم.

فروشگاه کودک پویا دست تمامی تولیدکنندگان، ناشران، توزیع کنندگان، فروشندگان و همه کسانی را که دغدغه کاری فرهنگی و سالم برای کودکان دارند، به گرمی می فشارد و نظرات، انتقادات و پیشنهادیشان را ارج می نهد.

این وب سایت به مدیریت محمد تقی پور رئیسی در حال فعالیت می باشد.